Türkiye Güvenlik Açığı Araştırması

COVID pandemisi ile ortaya çıkan hızlandırılmış dijital dönüşümün sonuçlarını detaylı bir şekilde incelemek için araştırma raporunu indirin.
Email Address
Company
Country

Global olarak kurumlar bugün karşı karşıya oldukları güvenlik açıklarını ortadan kaldırmanın iki yıl daha süreceğini öngörüyor.

2020'nin başlarında patlak veren bu beklenmedik salgınla hepimiz başa çıkmakta zorlanırken, BT ekiplerinin kurumlarını desteklemek için hızla uyum sağlamaları ve ayakta kalmak için gerekli değişiklikleri yapmaları gerekti.

Böylesine hızlı bir değişimle birlikte, dijital riskleri azaltmayı amaçlayan kontrollerin gevşemesi kaçınılmazdı – neredeyse tamamen uzaktan çalışma sistemini desteklemek için veri güvenliğinin geri planda kalması veya yeni fidye yazılım saldırılarına karşı savunmaya odaklanmanın yerini alan hızlandırılmış bulut benimsemesi, sadece örneklerden birkaç tanesi. Bulut teknolojileri, uyumluluk, siber-dayanıklılık, BT ekiplerinin yetkinliği ve maliyetler kapsamında veri yönetimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Vanson Bourne tarafından gerçekleştirilen “Güvenlik Açığı” araştırmasının raporunu indirin.