Veritas Solution Day

Skuteczna obrona przed ransomware

20 Kwietnia 2022

Zarejestruj Się Teraz

Oprogramowanie ransomware sieje strach wśród specjalistów ds. IT. Nie musi tak jednak być. Oprogramowanie ransomware można powstrzymać. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia Veritas Solution Day dowiesz się co zrobić, aby zneutralizować zagrożenie i wpływ ataku na Twoją organizację. Poza wnikliwymi prezentacjami znakomitych prelegentów, poznasz również możliwości NetBackup w walce z ransomware.

KinoGram
Ul. Żelazna 51/53 00-841 Warszawa, Polska

PROGRAM

Czas Program Prelegenci
13:00 - 13:30 Rejestracja  
13:30 - 13:40 Powitanie Johnny Karam, Wicedyrektor ds. Sprzedaży na Rynki Wschodzące, Veritas
13:40 - 13:45 Jak pokonać strach przed oprogramowaniem ransomware?
W dzisiejszym świecie duże organizacje nie są w stanie uniknąć ataków dokonanych przez oprogramowanie ransomware. Nie znaczy to jednak, że należy się ich bać. Podczas sesji otwarcia dyrektor generalny Veritas, Greg Hughes, podzieli się insightami zebranymi w trakcie spotkań i konsultacji z liderami branży IT i biznesu, którzy tworzą jedne z największych organizacji świata i rozpoznawalne marki.
Greg Hughes, Dyrektor Generalny, Veritas
13:45 - 14:00 Luki w zabezpieczeniach polskich przedsiębiorstw
Podobnie jak na całym świecie, w czasie pandemii COVID-19 firmy w Polsce przystąpiły do intensywnego wdrażania nowych narzędzi cyfrowych i aplikacji w chmurze w celu usprawnienia nowych metod pracy i interakcji z klientami. Jednakże tej przyspieszonej transformacji nie towarzyszyło wprowadzanie skutecznych sposobów zabezpieczania danych i zarządzania ryzykiem. W ten sposób doszło do wytworzenia znacznych luk w zabezpieczeniach, z których usunięciem organizacje zmagają się do dziś.
Johnny Karam, Wicedyrektor ds. Sprzedaży na Rynki Wschodzące, Veritas
14:00 - 14:30 Wytworzenie odporności na ransomware za pomocą najlepszych praktyk w zakresie Ochrony, Wykrywania oraz Odzyskiwania
Podczas tej sesji zaprezentujemy naszą wielowarstwową strategię zabezpieczeń poprzez przedstawienie nowych produktów oraz najlepszych praktyk na etapie Ochrony, Wykrywania oraz Odzyskiwania. Dowiesz się, jak ocenić stopień zabezpieczenia swojej organizacji, zidentyfikować zagrożone dane oraz sprawnie je odzyskać, jeszcze przed wystąpieniem ataku typu ransomware. Pomożemy Ci zrozumieć, jak zmniejszać ryzyko ataków oraz minimalizować ich skutki.
Arthur Dell, Dyrektor ds. Sprzedaży Technologii na Rynki Wschodzące, Veritas
14:30 - 14:45 Przerwa na kawę  
14:45 - 15:15 Panel dyskusyjny z udziałem klientów  
15:15 - 15:45 Najlepsze praktyki wzmacniania aplikacji SaaS takich jak Microsoft 365, przed zagrożeniami ransomware
Oprogramowanie ransomware jest dla organizacji stale rosnącym zagrożeniem, a taktyka atakujących staje się coraz bardziej perfidna. Panujące powszechne przekonanie, że dane przechowywane w chmurze są bezpieczne niestety nie jest prawdziwe. Dotyczy to również aplikacji SaaS, takich jak Microsoft 365. Podczas panelu dowiesz się jak zapewnić lepszą ochronę danych w środowisku chmurowym, aby nie padły ofiarą ataku ransomware oraz jak szybko odzyskać sprawność bez płacenia okupu.
Leonid Venglinski, Konsultant Techniczny, Polska, Veritas
15:45 - 16:00 Przedstawienie sponsora  
16:00 - 16:15 Przerwa na kawę  
16:15 - 16:45 Optymalizacja zgodności działań poprzez zwiększenie widoczności oraz rozszerzenie kontekstu i zakresu kontroli danych
Transformacja cyfrowa na nowo definiuje regulacje rządzące działalnością przedsiębiorstw. Jednocześnie wielość nowych środowisk operacyjnych i platfrom komunikacyjnych sprawia, iż zapewnienie zgodności działań staje się trudniejsze - i potencjalnie droższe - niż kiedykolwiek wcześniej. Nasze funkcje zachowania zgodności polegają na syntezie inteligencji w obrębie źródeł danych w celu usprawnienia dostępu, umożliwienia wglądu, a także minimalizowania ryzyka.
Leonid Venglinski, Konsultant Techniczny, Polska, Veritas
16:45 - 17:00 Przedstawienie sponsora  
17:00 - 17:30 #Cyberwykład prowadzony przez Niebezpiecznik  
17:30 - 19:30 Zakończenie & Kolacja  

 

Johnny Karam
Wicedyrektor ds. Sprzedaży na Rynki Wschodzące, Veritas Technologies

Sergey Tabulin
Kierownik ds. Sprzedaży na Rosję, Polskę, Ukrainę, Gruzję i WNP, Veritas Technologies 

Arthur Dell
Dyrektor ds. Sprzedaży Technologii na Rynki Wschodzące, Veritas Technologies

Leonid Venglinski
Konsultant Techniczny, Polska, Veritas Technologies